Firemní akce

Čtyřkolky, lanáč, bungee running, paintball, bumper ball, to všechno už jste v rámci vaší firmy deažili? A co takhle něco klidnějšího? Třeba discgolf – jednoduchý sport pro každého, který kombinuje procházku v přírodě s házením frisbee. Hlavní je, že člověk nemusí být vytrénovaný sportovec, aby v discgolfu vyhrával. Tady rozhoduje klidná mysl a ruka, víc než síla a svaly. Při discgolfu hraje každý sám za sebe, ale zároveň ve skupině. Poskytuje dramatické chvíle i pohodu a přináší tak spoustu příjemných zážitků všem. Discgolf je náš život a sport budoucnosti, který na Svinci prezentujeme v té nejkrásnější podobě.

Večer se chtějí všichni bavit. Existuje spousta zajímavých, lehce strukturovaných aktivit, z nichž ta nejlepší je Casino Las Sviňas! A možná přijde i Bond, James Bond. Zábava může být doplněna výborným občerstvením ve formě opékání, nebo rautu.

Ale dost srandy, umíme být i seriózní. Víme, jaký je rozdíl mezi teamspiritem a teambuildingem. Víme, co je to zpětná vazba, problem solving nebo icebreaker. Pokud potřebujete firemní akci, která bude přesně odpovídat potřebám vaši firmy, jejímž cílem bude vyřešit problém, předat důležitou informaci nebo restartovat skupinovou dynamiku neváhejte se ozvat. Napřed se Vás budeme dlouze vyptávat, abychom poznali Vaše potřeby a pak připravíme program přesně na míru.

O ceník ubytování pro organizované skupiny můžete zažádat na e-mailu tesimese@chatasvinec.cz.

E-mail: honza@chatasvinec.cz
Telefon: +420 737 070 414